HP LaserJet P2014 Windows Xp / Vista

HP LaserJet P2014 Windows Xp / Vista yazılımı bilgisayarınızda gerekli olan aygıt veya kartın yazılımını içermektedir. Kart ve aygıtınızın sağlıklı çalışması için uygun olan sürücüyü (Driver) bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir. Kurulum tamamladıktan sonra Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir. İndirdiğiniz sürücülerin (driver) modellerinin kart ve aygıtınıza uygun olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Aygıt ve kartlarınızın modellerini tam olarak bilmiyorsanız, sitemizden Everest Ultimate programını indirebilir, bu program ile bilgisayarınızın sistem bilgilerini görebilir sürücü modelleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan sürücülerden eski sürüm olan veya indirme linki çalışmayan sürücüleri her zaman kontrol etme imkanına sahip olamayabiliriz. Bunun için bağlantı adresi çalışmayan veya sürümü eski olan sürücüleri konu altına yorum yazarak veya sitemizin Yardım Masası kısmından bize iletirseniz memnun oluruz.

Yardımlarınız ve önerileriniz doğrultusunda sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz. Size sunulan bu hizmet karşılığında indirdiğiniz sürücü konusu altında teşekkür mesajı yayınlamanızı rica ederiz.

Karşılacağınız sorun ya da sorunlar için sitemizin Yardım Masası bölümünden bizimle irtibata geçip ücretsiz destek alabilirsiniz.

Destek Ekibi

 


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*